Magyar Lupus Egyesület
SLE-vel élők civil szervezete

Meghívó

   

MEGHÍVÓ

a Magyar Lupus Egyesület találkozójára,
mely 2007. szeptember 29-én
(szombaton)
13-17 óráig lesz
Budapesten, az ORFI Lukács Klubjában (Frankel Leó u. 25-29.).

Tervezett programok:

13-14 óráig: Kötetlen beszélgetés, beszámoló az egyesület működéséről.

14-15 óráig: Közgyűlés.

15 óra: Dr. Kiss Emese docensnő (ORFI) előadása „A lupuszról sokszemközt” címmel.

16 óra: Dr. Kádár János főorvos úr (Szent László Kórház) és Dr. Haris Ágnes (Margit Kórház) előadása „Az SLE okozta belső szervi károsodások, a gyógyszeres kezelés lehetőségei” címmel.
 


MEGHÍVÓ

KÖZGYŰLÉSÜNKRE

Tisztelt Aktív Tagjaink!

Ezúton értesítjük, hogy 2007. szeptember 29-én (szombaton) 14 órai kezdettel tartjuk a Magyar Lupus Egyesület 2007. évi harmadik közgyűlését. A Közgyűlés helyszíne: Budapest, Frankel Leó u. 25-29. (ORFI Lukács Klub).
Amennyiben nincs jelen a meghívott Magyar Lupus Egyesület aktív tagok 50%-a plusz egy fő, akkor ugyanezen a helyszínen és napon 17 órakor ismételten összehívom a Közgyűlést, amely a megjelentek létszámától függetlenül szavazó és határozatképes lesz.

A Közgyűlés tervezett napirendi pontjai
a következők

– Alelnök választás.
Bóna Tímea alelnök egészségügyi okok miatt nem tudja tovább vállalni az alelnöki teendőket, ezért alelnököt szeretnénk választani. Várjuk mindazok jelentkezését, akik aktív munkájukkal közreműködnének egyesületünk vezetésében. A feladat – elsősorban – a betegekkel való kapcsolattartás lenne (Interneten és telefonon). Fizetést nem tudunk felajánlani, hiszen munkánkat mindannyian „társadalmi munkában” végezzük, tiszteletdíjat nem kapunk. Jelentkezni lehet a közgyűlés helyszínén, felvilágosítás kérhető Purgel Zoltán elnöktől a (30)349-1100 telefonszámon, vagy a zoltan@purgel.hu e-mail címen.
– Szavazás tiszteletbeli tagságok odaítéléséről
Szeretnénk azoknak az orvosoknak tiszteletbeli tagságot felajánlani, akik segítik egyesületünket.
– A 2008. évi tagdíj összegének meghatározása

Purgel Zoltán elnök
 

 

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató